| Codename a întrebat:

Am o intrebare. Credeti ca un student in anul 1 la jurnalism ar avea destul timp sa si munceasca? Intreb pentru ca aceasta este facultatea pe care mi-as dori sa o urmez in Bucuresti, iar eu stau in Ploiesti. Parintii mei imi vor asigura bani de chirie si poate putin peste, atat. As dori sa mai stiu si care sunt sansele sa gasesc un job in Bucuresti care sa ma ajute cat de cat sa ma intretin. Mentionez ca as munci oriunde, in orice domeniu.

4 răspunsuri:
| KARAoke a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna sa lucrezi in timpul facultatii, cel putin nu in primul an(gandeste-te ca vei fii la granita dintre invatat - munca si va trebui sa te plimbi de colo clolo).
Eu in locul tau as lucra toata vacanta de vara pentru a strange bani happy

| Ruxandra_Maria_1994_OIa4 a răspuns:

Si eu imi doresc sa merg la jurnalism si am inteles ca poti sa te duci sa faci practica in primul an, acum nu stiu daca se plateste, cel mai bine e sa astepti si sa vezi ce si cum. Bafta la admitere.

| Codename explică (pentru Ruxandra_Maria_1994_OIa4):

Multumesc, sa fie. Daca aflu ceva te anunt si pe tine.

| Codename explică (pentru Ruxandra_Maria_1994_OIa4):

Hey, uite am gasit aici cate ceva. sper sa iti fie de folos. daca gasesti ceva, poate ma anunti si pe mine:*http://www.studentie.ro/......resti-o284