| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am o intrebare... poate e penibila dar incerc
Eu am parul scurt, nu m-am mai tuns din mai... dar de atunci mi-a mai crescut cat de cat
Ma cam nerveaza la spate...nu stiu ce sa fac sa il las sa creasca in continuare sau sa il tund?!?
Nu am mai avut pana acum parul lung
(sunt fata)

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Asa am si eu parul si tot de atunci nu l-am mai tuns dar a crescut si e nah,. incomod la spate dar eu zic sa il lasi sa creasca pentru ca va creste mai mult si nu te va mai deranja.depinde ce frizura vrei sa adopti happy daca ai parul in scari(filat) e bine sa il lasi sa creasca dintr-un fir, ca la fete daca intelegihee hee In concluzie, mai lasa.l sa creasca pentru ca va fi super oki daca va fi mai lung la spate :X p.s si eu sunt fata tongue