| Annayrram a întrebat:

Buna tuturor, am o nelamurire si ma gandeam ca ma puteti ajuta voi. Am parul natural culoarea : saten, acum o luna mi-am facut suvite blonde si acum vreau sa ma vopsesc roscat insa imi este teama sa nu difere foarte mult culoarea roscat pe suvitele blonde. Ce pot face? astept raspuns, multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Asa a facut o fata pe care o cunosc eu si acum are in par saten la radacini, roscat pe parul celalalt si suvite portocalii unde a fost blondul.deci nu te-as sfatui

| tynad a răspuns:

Incearca sa iti aduci parul la aceeasi culoare, fie il vopsesti intr-o culoare asemenatoare celei naturale, fie ( daca vrei un roscat mai viu) il decolorezi si vopsesti tot parul cu culoarea dorita. Recomandabil e sa eviti ultima varianta deoarece afecteaza destul de mult structura capilara.

| Annayrram explică:

Multumesc frumos.