| Dariiiii a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema. Deci, eu am o cea mai buna prietena, E, care a avut o alta cea mai buna prietena inainte de mine, M, dar ele s-au certat si acea M s-a mutat din scoala noastra, dar acum o zi a venit pe la noi pe la scoala si am fost prin parc si da, a fost totul ok, pana cand ele doua au plecat amandoua spre casele lor, eu mergand singuraoh go on, ele stau cam in aceeasi zona. si azi am sunat-o pe E sa o intreb daca vine in parc, dar ea a zis ca nu are chef de parc si ca e afara cu Mstraight face. Faza e ca m-am saturat sa se bage mereu intre mine si E. Si ma enerveaza ca orice as face, mereu raman pe locul 2. Poate exagerez, dar M asta ma enerveaza la culme pentru ca e o afurisita care ma uraste fara motiv.happy Nu stiu ce sa cred, ma va lasa balta, iar, pentru aceasta M sau doar imi fac prea multe griji? Oricum E se pare ca, chiar daca si ea stie cat de rea e M, tot iese si vorbeste cu ea, iar eu la cat tin la ea si la cat incerc mereu sa o ajut, M reuseste mereu sa se bage in prietenia noastra.straight face Dati-va cu parerea si poate niste sfaturi.puppy dog eyes Multumesc!

1 răspuns:
| nutzu123 a răspuns:

Pai... incearca sa vorbesti cu "E"!
Spune-i ce simti! Te simti data la o parte? Si mie mi s-a intamplat... :\ Dar am vorbit cu "Ee" si s-a rezolvat.
Incearca, nu ai de pierdut!