| Mysecretlove a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu nevoie de niste filme triste de dragoste. Trec printr-o despresie din cauza unui baiat ( idiot pe care inca il iubesc). Deocamdata voi sta pe canapea cu servetele si am sa ma indop cu tiramisu. Fundita cele mai frumoase filme.

Răspuns Câştigător
| CigarettesAndUnicorns a răspuns:

Restless, One Day, Never Let Me Go. sunt superbe

3 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Dar ce s-a intamplat intre voi doi?

| NeimaginabilA a răspuns:

Cat despre filme triste nu prea stiu...
dar i-ti pot recomanda Johnny Cash - Hurt

| Florycelu a răspuns:

Bai Iti dau eu un sfat sa speram ca osal intelegi eram mic aveam 13 ani am gasit pe facebook o fata straight face care si acum o iubesc si a-si face orice pentru ia straight face gen Am inceput sa vorbesc cu ia la telefon eu eram la scooala... straight face Totul a mers bine in relatia noastra straight face am fost impreuna un an si 8 luni straight face Si *** ma din cauza la o proasta ne-am despartit nu stau s-a scriu aici toata povestea in mare parte straight face vorbeam tot timpul la telefon zii si noapte :\ din cauza iei ne-am despartit lu jegoasa aia straight face Intro seara am loat o lama *** Am inceput s-a ma tai pe mana dar fara frica simteam ceva in suflet *** cand scriu aici asta imi aduc aminte si plang straight facein tot acest timpul straight face eu nu am mai avut nici o prietena straight face am vrut s-a ma sinucid sami leg un pietroi de gat s-a ma arunc in apa dupa un pod gen straight face m-am taiat tot timpul straight face in anii astea am sa fac poze si os-a va arat la id xd. florycel dap Nu am vorbit de 1 an si ceva cu ia straight face si nici nu am vazut-o straight face Dar azi Fara caterinca straight face Mam dus la ia la liceu straight face cand m-a vazut numai putea de fericire Si nici eu am alergat spre ia am loato in brate si am sarutat-o :X am loato de la liceu si am stat toata zioa in parc straight face Eu nu stiu ce am vrut sa arat eu fumez deci am loat un pachet dee tigari winston mentolat dala fumez love struck Si am baut ca prostu 6 CAFELE. la pahar mare. straight face si cola si oricum mai multe. Si intr-adevar Acum ma inteapa inima de mor straight face si mi-e frica sa merg la spital Fata care o iubesc de atatea ani care in prezent e iubita mea nu-mi raspunde nici la telefon nici la mesaje straight face Azi neam inpacat avem 9 ore de cand neam inpacat dupa un an si ceva nu stiu sigur daca o sa intelegi dar nu merita frate s-a te tai straight face *** eU acum ma tai numai de draci frate si plang ca m doare sufletul straight face cand stiu ce a fost in trecut straight face azi am plans in continu cat am stat cu ea Fara caterinca straight face eram atat de fericit ca sunt cu ea straight face *** sigur maine am sa uit si contul si parola dar ma putei contacta la nr 0737424199 Va voi explica viata mea si *** ma boss nu te taia sfatu meu o sa incepi si tu si e nasol raw frate odata ce te tai nu te mai poti opri straight face acum sincer straight face Cred ca m-a bag la somn deoarece ma doare in partea dreapta de mor am fumat drk intro 1 si ceva un pachet de tigari :\ *** ma inteapa si inima raw app straight face daca stiti cum sa fac sa nu m-a mai intepe inima plz call me straight face mor aici si de spital mi-e frica. Mai eu te-am pupat si ai grije ce faci cu viata ta Im