| Anisoaraa a întrebat:

Buna tuturorhappy! ..Am si eu o intrebare : Exista pe aici persoane care s-au transferat de la un profil la altul, de la un liceu la altul si a dat examenele de diferenta? Cum au fost? Precizez ca eu sunt la economie si vreau sa ma transfer la un alt liceu, la profilul filologie happy.

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Da
e la fel si daca te trensferi de la un liceu la altul sau de la un profil la altul
trebuie sa dai niste diferente dar numai daca te transferi din semestrul 2
sper ca ti'am fost de ajutor bafta!happy

4 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca te transferi acuma la inceputul anului nu cred ca va mai trebui sa dai diferente, doar daca te-ai fi transferat din semestrul 2
mai bine te-ai interesa la scoala sa fi mai sigur
daca va trebui sa dai diferente cred ca vei da din engleaza franceza si latina
la fiecare materie iti va da 2 probe
una scrisa si una orala

| Anisoaraa explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Eu ma refeream daca exista vreo persoana pe aici care este in situatia mea.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Anisoaraa):

Eu m-am mutat de la un profil la altul pe clasa a 10 in sem 2

| Anisoaraa explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Dar in acelasi liceu, nu?

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Anisoaraa):

Da
e la fel si daca te trensferi de la un liceu la altul sau de la un profil la altul
trebuie sa dai niste diferente dar numai daca te transferi din semestrul 2
sper ca ti'am fost de ajutor bafta!happy