| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

happy Am si eu o intrebare mai ciudata. laughing Eu nu am niciodata impulsul de a imbratisa pe cineva si ma simt ciudat gandindu-ma ca poate persoana aia voia sa fie imbratisata, dar daca nu imi vine nu o fac. Si de fiecare data cand ma imbratiseaza cineva ma simt prost si oribil. Odata mi-a venit si sa plang. Asta are cumva legatura cu faptul ca parintii nu m-au imbratisat niciodata cand eram mica? Sau este o chestie legata de personalitatea mea? Eu nu prea cred, deoarece nu sunt chiar asa de rece. happy In prezent sunt adolescenta si nu ma imbratiseaza parintii nici acum pentru ca nu ne intelegem. happy Mentionez ca nici rudele sau alte persoane nu prea m-au imbratisat, pentru ca n-am avut niciodata prea multi prieteni. big grin Cred ca cele mai multe imbratisari le-am primit de la profesori cand aveam serbari in clasele mici. laughing Si ma simteam super ciudat... Voi ce credeti? Sunteti in situatia asta sau cunoasteti pe cineva care este? Care este cauza? big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ți-au lipsit îmbrățișările în copilărie, dar nu ăsta poate fi singurul motiv. în plus, nu e nimic rău în asta. de exemplu: mie mi se pare aiurea că unii oameni se pupă pe obraz de fiecare dată când se văd laughing eu prefer să îmbrățișez. prin urmare nu ai de ce să te simți ciudat, nu tuturor ne plac îmbrățișările, acum depinde și de la cine le primești și cui le oferi.