| AndaAdam1125 a întrebat:

Buna tuturor, as avea nevoie urgent de niste raspunsuri. De mai multi ani imi place stilul emo (mai ales coafurile). Credeti ca ar fi ciudat ca in 2018 sa arat aproximativ la fel ca o fata emo? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Justsomebodi a răspuns:

Nu. Suntem in 2018 si ne putem exprima liber asa cum vrem si cum ne place. Daca iti place stilul emo, nu ar trebui sa te opreasca nimic din a incerca. Iar prietenii daca tin la tine, te vor accepta asa cum esti, la fel si familia.
Sunt lucruri mult mai ciudata in 2018 decat emo style laughing

| AndaAdam1125 explică (pentru Justsomebodi):

Mersi. Chiar m-ai ajutat foarte mult.

1 răspuns: