| Vladuthz a întrebat:

Buna tuturor, as dori sa stiu daca exista vreun produs care sa-mi faca parul sa arate exact ca atunci cum arata dupa ce il spal cu sampon si se usuca, adica cu foarte mult volum (nu stiu daca asa se zice), mai precis parul sa arate ca si cum abia ar fi fost spalat cu sampon si uscat (asa ca atunci cand iti dai seama ca cineva s-a spalat pe cap).

3 răspunsuri:
| Vladuthz explică:

Cu ala ce anume? tocmai asta va intreb cu ce anume

| AnneIsHere a răspuns:

Pai piaptana-l bine si apoi da-l putin cu ala ciufuleste-l si apoi piaptana-te din noi usucal cu feonul fara sa pui mana prin el sau sa pui peria sau alt ceva...

| AnneIsHere a răspuns:

Scuze Apa ce ametita sunt laughing