| An3ta17 a întrebat:

Buna tuturor.As dori si eu parerile voastre in legatura cu visurile pe care le am de-o vreme.1)In primul meu vis am visat ca aveam un nou nascut in brate care era bebele meu (era o fetita)..stiu ca eram undeva afara si era seara. fugeam de cineva..cand m-am obosit am pus bebele undeva jos iar in clipa urmatoare a disparut..eu m-am si trezit.2)In al doilea vis am visat ca aveam vreo 22 de ani. aveam o fetita de aproximativ 1-2 ani, o plimbam cu carucioru..cred am mers la cumparaturi, iar dupa aia mi-a disparut fetita..au rapit-o..am mers in cautarea ei.dar nu l-am gasit ci l-a gasit sotul meu(care acum imi este iubit).3)In al treilea vis am visat ca sunt insarcinata si trebuia sa vina momentul nasterii. putin mai tarziu au venit durerile..am mers la spital, si am nascut o fetita cu ochi albastri.4)In a patrulea vis am visat ca ma plimbam cu prietenul meu..deci eu eram insarcinata ..au venit durerile.el a chemat salvarea si la spital am nascut o fetita tot cu ochi albastrii.5)Aseara am visat ca aveam o fetita cu ochi albastrii cam de 5 luni, ma jucam cu ea.ea mereu imi zambea si brusc m-am trezit.
In fiecare vis toate fetitele erau de la prietenul meu as vrea sa mentionez un lucru:nici prietenul meu si nici eu nu avem ochi albastrii.Ar insemna toate astea ceva? sau? spuneti-mi va rog parerile voastre

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferește-te de bărbații cu ochi albaștri.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Sincer nu cred ca e ceva gravlaughing poate fata care se presupune ca o nasti tu are ochii unei rude indepartate( mentionez faptul ca nu e nevoie sa ai tu sau iubitul tau ochi albastrii ca sa ii aiba si ea, e un lucru care se ia prin gene sau pur si simplu asa se naste). cred ca visele in care iti este furata sau iti dispare fetita se refera la o nesiguranta a ta in legatura cu a avea grija de un copil si dorinta ta arzatoare de a avea o fetita. asta cred eu. Se poate sa fie un fel de previziune dar nu pot sa te asigur de nimic. Sfatul meu este sa stai linistita si sa incerci sa gasesti un sens la vise. Nu gasesc nimic neinregula cu ele. sper ca te-am ajutat