| subo a întrebat:

Buna tuturor... cam cat ma costa un piercing in spranceana cu tot cu "bijuterie"? multumesc

1 răspuns:
| Timmotey a răspuns:

Pai poti sa iti dai gaura singur decat sa dai 50 de lei pentru o gaura iei un perfuzor sau un ac mare si sa fie sterileeeee! dar si mainile foarte curate apoi poti sa te gauresti in spranceana cat vrei eu mi-am dat 3 gauri in ea singura in oglinda si n am avut nimic pentru ca a fost steril tot ( mama e asistenta si are multe chestii) dar sa afle si parintii tai si percingu nu e scump e cam 5 lei sau 10 depinde