| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume sa-mi pun pe facebook? Ma numesc Ioana Madalina...dar nu prea as vrea sa-mi scriu numele!

2 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Poti sa pui o prescurtare, ca sa sune mai dragut ..de exemplu, Ioana Mada, sau alte exemple care iti trec prin minte. Daca ai doua prenume e chiar super, pentru ca nu trebuie sa iti scrii neaparat numele de familie (in caz ca nu-ti place) big grin Eu te sfatuiesc sa pui Ioana Madalina, pentru ca suna frumos, sau poti sa faci cum am zis mai sus. Ca sa ii dai alt aspect, scrie numele "Madalina" cu diacritice, poate asa iti va placea mai mult big grin

| IBelongWorld a răspuns:

Buna Madalina... ai putea sa iti pui nume de genul asta: Balonashe-Colorate, Hubba-Bubba, MadaCrazy. Sper ca te-am ajutat! frunda? puppy dog eyes