| Unique a întrebat:

Ce religie aveti? Si daca sunteti diferiti de religia ortodoxa ce obiceiuri aveti deopotriva religiei mele?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Sunt crestin ortodox. Nu aveam nimic nici daca erai ateu, dar nick-ul tau ma irita. La ochi.

5 răspunsuri:
| Unique explică:

Nu te uita in decolteul meu, dealtfel nu te poti abtine, nu critica omul dupa altele, fa cum e mai bine, oricum e un sfat
mersi oricum

| Unique explică:

B ai oamenilor, daca intrebarea era banala era refuzata, asa ca hai jett

| Klara a răspuns:

Nicio religie, practic. Am in familie pe deopotriva catolici si evrei.

| radu75 a răspuns:

Vezi tu? Din nick tau ai intelege ca esti o superfitoasa, unica, inegalabila, dar nu stii nici macar sa te exprimi, sa pui o banala intrebare. Eu sunt crestin ortodox... pe viitor cand vei dori sa stii ce au alte religii diferit, poate ne spui ce religie ai si tu, nu? Daca ne uitam la poza ta de profil, nu ne dam seama dupa sanii tai, draguti dealtfel!;-)

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Eu nu am nicio religie. Sunt ateu. Te deranjează?