| donyk112 a întrebat:

Buna tuturor cum fac update 2.3.6 andoid la un Samsung galaxy ace? dau funda la cel mai rapid raspunshappyplz

2 răspunsuri:
| brunet4ka a răspuns:

Iata ca cei de la Samsung au pus disponibil un nou update de Firmware pentru telefoanele Samsung galaxy ace la veriunea de de Andorid 2.3.6, acest update vine cu cateva imbunatatitri de performanta si un consum mai redus al bateriei. Cei care detineti acest model de telefon puteti face update prin programul Samsung Kies (despre

| donyk112 explică (pentru brunet4ka):

Este o problema mie imi spune ca sunt la zi cu update-ul......nustiu ce are i-am facut si update la kies si tot nu merge... vreo idee?