| Alexandra301 a întrebat:

Buna tuturor. Ieri eram in oras si deodata mi se blocase telefonul. L-am inchis si cand am incercat sa il deschid din nou nu mai mergea. Apare doar chestia aia cand se deschide cu Samsung intruna. Am asteptat asa cateva ore si tot nu se deschide. Nu stiu ce are. Aveti idei ce ar putea avea? L-am pus si la incarcat, si nu e de la asta. Multumesc de ajutor. :*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra301 explică:

Cartela sigur nu e de vina, am incercat sa bag si alta cartela in el.

| jungle26 a răspuns:

Du-l la reparat.

| Copilal a răspuns:

E din cauza softului. Dul la un service GSM te costa cam 30lei reparatu. Dar iti sterge tot din telefon :, uzica, jocuri, nr. de telefon.

| Iancu_Marius_1996 a răspuns:

Cred ca are softul ars dul la reparat asa avea si al meu dul la reparat costa 30 de lei sa til repare