| Roxytza_1134 a întrebat:

Imi place foarte mult sa fac bratarile prieteniei si astfel am inceput sa fac un blog http://roxy-art.ucoz.ro. Daca va place ceva sa nu ezitati sa ma contactati. Apropo...ce parere aveti?

14 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Tu stii ca link-ul nu merge NUU?

| Roxytza_1134 explică (pentru 000MadMAX000):

Http://roxy-art.ucoz.ro si apoi dai la catalog de articole

| Diapufu a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Ba da merge dar nu stii sa intrii...

| Roxytza_1134 explică (pentru Diapufu):

Mai doresti acele bratari?

| Diapufu a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Ti-am trimis e-mail...

| Roxytza_1134 explică (pentru Diapufu):

Cred ca ai trimis la adresa gresita happy...este roxy.style22@yahoo.ro. fii atenta, este.ro nu.com

| Diapufu a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Ok mai incerc...happy

| Roxytza_1134 explică (pentru Diapufu):

Te astept cu comanda happy

| madutapapusa a răspuns:

Site-ul nu este bun

| Roxytza_1134 explică (pentru madutapapusa):

:))...ba da... http://roxy-art.ucoz.ro si apoi dai la catalog de articole

| Diapufu a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Wow sunt superbe modelele crezi ca daca ti-as spune sami faci niste combinati si ce culori ai putea sa faci sa vedem cu ar iesi as fi curioasa

| Roxytza_1134 explică (pentru Diapufu):

Multumesc frumos... poti sa-mi trimiti un e-mail la roxy.style22@yahoo.ro cu modelele pe care le doresti si combinatiile de culori, adresa ta completa ( plus modul in care le voi livra) si numarul tau de telefon, iar eu voi incerca sa le termin cat mai repede si sa le tyrimit la tine

| Diapufu a răspuns:

Dap misto dar nu toti sunt din Galati si nu pot sa comande bratarile tale prea mare drumul insa e un lucru bun

| Roxytza_1134 explică (pentru Diapufu):

Dar eu pot sa le trimit prin posta romana/curier happy