| Anecherry a întrebat:

Buna tuturor. imi puteti da idei de un motto pentru o firma care are ca obiect de activitate activitatile fotografice? multumesc anticipathappy

5 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

"Cu noi fotografia ramane o amintire reala"

| laura23 a răspuns:

O fotografie pentru eternitate

identitate
| identitate a răspuns:

"Nu o face!(Traieste clipa!)Daca vrei neaparat, fa-o cu mine/noi!(Sunt cea mai buna/Suntem cei mai buni)"
Nota:Continutul parantezelor este optionalhappy
Mie nu-mi place sa fac poze.Si sambata noaptea m-a disperat unul cu pozele(facea non-stop)big grin.Intr-un final i-am luat aparatul, i l-am pus in fata si am inceput sa-i bag blituri happyNu mi-a mai facut pozehappyDar as accepta cu un motto de genul acesta...(si sunt multi ca mine). Iar cand ii spui omului "nu" vrea mai tare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. iti dau eu un motto bun. La noi la @@@ Photo. S. A. fotografiem si buici si pasarici happy Veniti la noi happy

| romichete a răspuns:

"not just pictures"