| Ștefania2022 a întrebat:

Bună tuturor!
Îmi puteți spune, cum pot scăpa de timiditate? Please

Răspuns Câştigător
| elennax a răspuns:

Cu timiditatea te nasti, nu prea poti sa scapi de ea, dar poti sa o diminuezi iesind si socializand.

| Ștefania2022 explică (pentru elennax):

Așa-i,mersi mult!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te nasti cu timiditatea, ci o capeti in timp, datorita izolarii, nesocializarii, lipsei de incredere in tine, lipsei educatiei si cunsotintelor, teama sa nu te faci de ras, sa nu fii ridicol samd.
Vad ca ai premiat un raspuns doar care ti-a placut, fiind la poul opus realitatii.

| Ștefania2022 explică (pentru Violleta2022):

Mersi mult! Ai dreptate
În legătură cu premierea răspunsului așa am simțit să fac

| Ștefania2022 explică (pentru Ștefania2022):

Eu am întrebat cum o pot diminua, nu cum se manifestă ea

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sincer nu stiu

Este normala sa fi timidsa fi timid nu este un defect

| user826 a răspuns:

Heii, nu e nimeni care sa nu fie timid, imi poti lasa un mesaj