| anonim_4396 a întrebat:

La un milion, doua, date pe o placa de par ar trebui sa ma astept sa imi tina parul drept in jur de 3 zile? [ mentionez ca am parul ondulat].

1 răspuns:
| Alissonn14 a răspuns:

Depinde...Eu a dat un milion pe placa mea de par, si m-a tinut cam 2 zile. Dupa a inceput sa mi se increteasca pe la ceafa, si a aratat urat ( am parul cret ). Daca nu transpiri, poate sa te tina 3 zile.Depind si de firma placii de par.Dar da, poate sa te tina 3 zile cu parul intins.Dar sa ai grija sa nu ti-l arzi...Bafta!