| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Ma gandeam, daca vreti, sa spuneti cum v.ati intalnit "jumatatea", si cum a fost primul sarut.
P. S. Aceasta nu e o intrebare.big grin

2 răspunsuri:
| BettyEllA a răspuns:

Pai.
Eram in tabara la mare si ma plimbam pe plaja cu baiatul pe care il placeam. Am mers pana mai departe si deodata el m-a luat de mana si mi-a spus "Te iubesc!"
eu am ramas putin socata fiindca nu ma asteptam apoi el s-a apropia de mine si ne-am sarutat. Era asa de frumus. aproae singuri pe plaja si soarele apunea.
Din pacate am fost cu el numai 2 saptamani [cat a durat cantonamentul] si de atunci nu ne-am mai vazut niciodata. sigh
Sunt sigura ca daca l-as revedea acum, as simti pentru el exact ce simteam atunci. Din pacate nu am nici iD lui nici numarul de telefon.crying

Numai bine.:*

| BettyEllA a răspuns:

Funda? batting eyelashes