| anonim_4396 a întrebat:

Recent am aflat ca un baiat ma place dar nu stiu ce sa fac,,, El a vorbit cu o prietena de-a mea despre chestia asta si i-a spus sa-mi spuna ca el ma place si crede ca sarutbine.la inceput nu simteam nimic pentru el dar acum nu mi-l pot soate din cap.i-am spus prietenei mele sa.i spuna,, Daca Andrei simte ceva pentru mine atunci spune-i sa-mi spuna in fata,, ea a spus ca a vb cu el si ii este rusine dar o sa-si faca curaj.si recent m-am uitat pe pagina lui de ask si am descoperit urmatoarele intrebari

Eşti îndrăgostit(ă)?
Da, maxim!

cu ce lit incepe numele ei? e frumoasa?
E deosebit de frumoasa!
Îmi place de cineva, dar nu suntem împreună

te provoc sa spui care fata din clasa ti-ar place ca iubita?
Stii cum se spune, daca ar fi sa ai o iubita din clasa incepand din clasa a 9-a si peste vreo cateva luni s-ar sfarsi relatia, pana in clasa a 12-a s-ar purta unul cu altul ciudat, nu cum s-au purtat inainte. Ce sa spun, inca nu cunosc o fata asa de bine incat sa am o relatie cu ea.

cand te-ai indragostit ultima data?
Acum putin timp, dar mi-a trecut deoarece am fost total dezamagit happy In fine...

ti-ai dori o relatie?
Da, sunt dispus unei relatii, dar nu pot sta sa caut o fata, pentru ca mi se pare stupid, orice relatie frumoasa incepe dintr-o prostie, nu?

1 răspuns:
| Andeuta a răspuns:

Cum sa nu stii ce sa faci? Daca iti place si tie de el, iar el e mai timid poti sa il bagi tu in seama, poate ca vrea sa va cunoasteti mai bine pana sa ajungeti sa fiti impreuna! Ai putea sa vorbesti cu el pe fb sau prin mesaje poate ca are mai mult tupeu asa! succes!:*