| Unique a întrebat:

Stiti sa gatiti(sa faceti mancare)?

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Da :X imi place foarte mult sa gatesc si apoi sa ornez mancarea, chiar daca e doar ceva simplu tongue

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi place să gătesc în mod expres dar nevoia mă împinge.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Da, am doi copii si sunt nevoita sa gatesc zilnic. Dupa parerea mea, nu poti sa cresti un copil cu paine cu margarina.

| StilSanatos a răspuns:

Da, mie imi place f mult sa gatesc tot felul de delicatese, prajituri, etcmimi place sa incerc lucruri noi. tie?

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu tocmai.
stiu cateva lucruri simplehappy

| stresu a răspuns:

Abia azi am "Comis" prima oala de bors. Rusine sa imi fie ca am 20 de ani!

| NDY a răspuns:

Da, stiu sa prajesk oua, sa le fierb... eu is eggmaster! big grin