| SandraC a întrebat:

Termin clasa a4a si voi merge intr-o tabara de o saptamana la busteni. Ce credeti ca ar trebui sa-mi pun in bagaj?(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| DamiPapucii a răspuns:

Pai multe tricouri,pantaloni scurti,lungi,hanorac,prosop mare, mic,pesta de dinti, periuta de dinti,sampon par,sapun,perie,clame,lanturi bratari etc,papuci mai multi sosete,sutien, bustiera, etc cam atat in viine in minte.Si eu voi merge la busteni pentru trei zile excursie

2 răspunsuri:
| firelord66 a răspuns:

Lanterna,haine subtiri dar ia-ti si ctva(am fost intr-o tabara era super cald pana intr-o zi cand a inceput ploaia si a plouat vreo 2 zile si era un frigggg). Niste dulciuri(biscuiti, seminte), sucuri dar ai grija cand le bei sua le mananci sa nu le termini din prima zi.Niste bani.Incarcator telefon, casti.Eo am fost in 3 tabere si am luat lucrurile care ti le-am zis si nu mi-a lipsit nimic a fost super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai necesarul:
-imbracaminte:tricouri,hanorace
adidasi
lenjerie
Ar trebui sa-ti iei si un sandwich, doua si desigur apa. Sucul nu-l recomand pentru ca mergeti cu microbuz presupun, si o sa fie cald si dupa o sa aiba un gust ciudat.