| Tweety_5554 a întrebat:

Va org ajutati-ma si pe mine cu un lucru:Cum pot face in asa del incat un prieten di lista mea sa nu imi poate comenta nici o poza si nici sa ma eticheteze intro poze de al lui si nici sa foloseasca orice anumele meu in orice fel de poz/videoclip sau postare etc?
FundaVOT

4 răspunsuri:
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Unu la mana invata sa scrii si sa vorbesti, in aldoilea rand intri la el pe profil cauti o casuta unde scrie MEsaj>langa ea e o rotita dai pe ea si dai BLOcheaza/raporteaza si urmezi pasii si gata

| Tweety_5554 explică (pentru Kaulytz_Damon_1999):

Buna! Am scris aceasta intrebare intr-o mare graba si stiu ca am dat impresia ca sunt analfabeta, dar nu este asa.Multumesc frumos ca m-ai ajutat!

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns (pentru Tweety_5554):

Ok Inteleg Cu placere big grin Funda?!

| vali91 a răspuns:

Il poti bloca