| Unique a întrebat:

Voi sunteti atrasi de tatuaje, piercing-uri?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Tatuaje.
Mar tenta.
Sa am scris frumos pe umar " WTF? "
Dar nu sunt sigurhappy
Eu am 2 cerceii in stangahappy
Nu mai imi bag alti cerceihappy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as face un tatuaj pe mana stangathinking
Dar ma mai gandeschee hee

| Ana a răspuns:

Nu

| Unique explică:

Pai, ai putea sa iti faci fara ca ei sa stie acest lucru, mai ales daca ai parul peste urechi cerceii nu se vor vedea asa bine, iar dupa ce va observa, fapta e deja consumatahee heehee heeIn nas? Ne.de ce nu incerci in spranceana? E mult mai trendy si mai cool, in plus il poti acoperi cu bretonul daca aihappy:XhappySi in plus ai putea merge neobservata de ai tai

| anyska a răspuns:

Aoloo nu. Si sincer daca vad o persoana cu un tatuaj sau un pierce imi fac o prima impresie proasta despre el!

| Deyutza a răspuns:

Piercing NU, tatuaje DA! adica nu vad rostul piercingurilor; gauri facute in diferite parti ale corpului nu arata pre dragut; dar in schimb imi plac tatuajele dar facute undeva pe umar, pe spate, pe picior unde sa nu se vada oricand; chiar imi plac dar nu stiu daca o sa-mi fac ai mei nu mi-ar da voie; pote cand voi fii mai mare! happy

| madia a răspuns:

Piercing - poate mi-as face.
Tatuaj - nu cred. Cel putin acum...

| ioana_6047 a răspuns:

NU.de ce sa imi fac 100 de gauri in ureche nas spranceana etc si tatuaje ca apoi sa ma pictisesc de ele? sa fiu ca fata tatuata sa arat ca o curva puscariasa? beach

| Adda0a0 a răspuns:

Piercing, m`ar tenta in nas sau buza de jos.nu sunt inca hotarata unde, ai mei nu sunt foarte incantati dar la vara ma lasa
Tatuajele NU!
la baieti mai merg cu mai merg dar nici la ei nu ma impresioneaza insa la fete imi par oribile!

| lovestoryy a răspuns:

Daaa. vreau un pierce in nas si 3 in ureche dar ai mei nu ma lasacrying