| RockLover94 a întrebat:

Buna tuturorhappyVreau si eu niste nume pentru Messenger care sa contina cuvantul Nightbig grinSa fie alcatuite din 2 sau mai multe cuvinte ca altfel nu imi mergelaughingFunditahappy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Catcherintherye a răspuns:

Incearca sa iti aduni gusturile si punele intr-o fraza. de ex. eu mi-am pus numele (tradus): filozofia unei zmeura[imi place zmeura si filozofia] tu poti sa spui : littlecreazyinthenight ...sau ceva asemanator.

| Aleqa a răspuns:

[♥]The Night is Pink; x[♥]
[☻] The night is dark[♥]
[♦] Happy in the night[♦] sper ca te'am ajutat cat de cathappy

| RaLLuRoCKer a răspuns:

1.[FoR]Night~Love[EvEr]; 2. ~ղἶցհէ էօմƈհ ჩεἶჩἶἶἶ~. sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaa? :X