| stefisorrr a întrebat:

Buna happy Un baiat m-a chemat in oras. Initial nu am acceptat, dar a tot insistat si pana la urma am cedat. Il cunosteam de ceva vreme si am vorbit de cateva ori cu el. Mi se parea dragut. Dupa ce am iesit prima data m-a mai chemat de cateva ori. Apoi l-am chemat si eu pe el sa iesim. Anyway. Am iesit de mai multe ori si mie a inceput sa imi placa. Apoi nu a mai dat nici macar un sms dintr-o data. Si intr-o seara i-am trimis eu sms. A spus ca nu stie ce simte pentru mine. Eu il placeam... L-am lasat cateva zile in pace si am tot stat si m-am gandit ce simt pentru el si ce ar trebui sa fac.M-am decis sa ii spun ca il plac si ca as vrea sa mai iesim si sa ne cunoastem mai bine inainte sa luam o decizie pripita. A fost de acord sa mai iesim. Acum urmeaza sa iesim. Problema e ca noi nu prea am povestit despre ce ne place, ce nu, chestii de genu si nu ne cunoastem asa bine. Eu nu stiu ce sa vorbesc cu el si nu as vrea sa o dau in bara. Voi ce ziceti? Ce poti vorbi cu un baiat pe care nu il prea cunosti? laughing Si credeti ca am facut bine ca i-am spus ce simt?

Răspuns Câştigător
| SimiiiSimona a răspuns:

Ai făcut foarte bine. Dacă simți ceva pentru cineva, nu trebuie să te inchizi în tine, din contră, să îi spui. Poate și el simte ceva pentru tine, dar îi este rușine să vorbească. Cum despre ce să vorbești cu el? Vei vorbi despre ce simți, intreabă-l ce îi place, fă-l să râdă. Cel mai important, vorbește-i din inimă. Vă veți simți bine. Baftă!
Fundă?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu stii ce ii place si ce nu fix despre asta puteti vorbi. Iti ceri scuze ca n-ati vorbit asta de la primele intalniri, dar acum e momentul sa va cunoasteti mai bine.
Succes.

| epurasu a răspuns:

Eu nu inteleg tu esti baiat (stefissor ) si ai mers sa te intalnesti tot cu un baiat?

| 010123 a răspuns:

Despre un film, ceva care iti place. Daca simte ceva te va aprecia asa cum esti.