| AnaAreMere05 a întrebat:

Una dintre cele mai bune prietene ale mele a intrat de curand intr-o relatie (de 3 zile). Este foarte entuziasmata deoarece chiar ii place mult de baitul respectiv. Doar ca in ultima vreme mi se pare ca exagereaza...chiar si cand iesim doar noi doua il suna si ii trimite mesaje incontinuu si vorbim numai despre el. In plus, a inceput sa vorbeasca despre mine si baiatul de care imi place ( Cosmin) cu baiatul respectiv. O inteleg destul de bine, doar ca uneori mi se pare ca situatia scapa de sub control. Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| BambiSd a răspuns:

Este normal sa faca asa mai ales daca este indragostita primele zile. Important e sa nu continue asa si sa faca o obsesie ceea ce este destul de rar, zic eu thinking Daca mai continua asa poti sa ii spui ca te deranjeaza faptul ca vorbeste cu el despre relatiile tale, sau ii poti spune ca atunci cand iesiti voi doua sa nu stea numai cu ochii in telefon si sa vorbiti orice altceva in afara de subiectul "EL".