| Nesemnat a întrebat:

Unde este mai preferabil sa faci facultate la Oradea sau la Timisoara si de ce?

1 răspuns:
| Stefaniastef637282721 a răspuns:

Alegi ce vrei tu dar depinde acum. Timisoara e mai frumoasă iti ofera mai multă calitate (stau aici ). Oradea... e ok si asa. Si daca stai mai aproape de Timisoara chiar ala cred ca e raspunsul (ca trebuie sa iti vizitezi si familia daca te intereseaza ). Dacă îți place mai mult Oradea alegi Oradea. Faci cum vrei tu. Eu as alege Timisoara