| elenaaa_6141 a întrebat:

Unde pot gasi nr. de telefon la hingheri(Bacau)? Nu mai suport cainii din fata blocului, mereu cand plec la scoala se reped la mine am noroc ca nu m-au muscat

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Ce ai cu cainii?
lasa-i in pace.
poate esti rea, si de asta nu te plac.

| Nephilim a răspuns (pentru lyrics):

Proasta mai erai (in 2010) si tu si astea doua de mai jos doamneeee

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Tu stii ca daca suni la hingheri si ii i.au ei vor murii`?
Hingherii nu. i duc la adaposturile de caini`. Poate la cele din ceruri`:]].
Mai bine lasa.i.Cauta oameni ca sa. i ia acasa sau da. le de macare de 2-3 ori sh n. or sa mai sara la tine`.
Da' nu. i da la hingheri`straight face.

| Teddy_6725 a răspuns:

Aloo,ai constiinta? Acum vad intrebarea asta prosteasca.Si eu stau in bacau si cunosc adaposturile de la hingheri.Cainii aia simt o persoana cu suflet si ei spun ca tu nu esti asa. Lasa cainii pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot va plac cainii astia luatii dracu acasa la voi si crestetii

| metka a răspuns:

Anonim are dreptate logica cat despre restul iubitorilor, zoofililor, sociopatilor ce cont. mai mult drepturile animalelor sau drepturile omului, elena e terorizata in fiecare zi de javrele alea care poate mai incolo se vede in comportamentul ei poate deveni o fire inchisa si fricoasa atac de panica se mai numeste