| Viojfgcgbcyh a întrebat:

Bună, unde pot sa aplic pentru loteria vizelor pentru America? As dori sa pot sa merg acolo.
Si de exemplu biletul meu e castigator si eu vreau doar peste un an doi sa merg mai este valabil biletul meu?
Vreau va rog mai multe informatii

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai câștigat la loteria vizelor, trebuie să intri inediat în procedura de emigrare, biletul tău câștigător nu mai este valabil peste un an sau doi.

| Yuoia a răspuns:

Este un site. Cauta "Loteria vizelor". Uite aici niste instructiuni: https://www.loteria-vizelor.com/
Dar daca nu te duci cand ai castigat, pierzi sansa. Mai mult, pierzi sansele si pe viitor. Mai bine inscrie-te cand stii ca vrei sa mergi. Anul acesta se fac inscrieri pentru 2023!

| Viojfgcgbcyh explică:

As dori si niste informatii despre work and travel sau daca stiti pe cineva care afost