| lunathemoon a întrebat:

URGENT! Pe facebook cin eva mi-a dat block si trebuie sa imi confirm identitatea desi e un cont real.Si imi zice sa spun cine se afla in poze dintre prieteni.Si stiu.si cand incerc sa apas acolo sa continui nu merrgee! Cica e expirat sau asa..trebuie sa astept un timp pana sa pot sau ce sa fac? va rog ajutati-ma sad

1 răspuns:
| Flaviucu a răspuns:

Cred ca nu inteleg eu, daca ti-a dat block, tu, la acea persoana nu ii poti vedea profilul, nu o gasesti nici la "cautare", unde trebuie sa-ti confirmi identitarea? Ti-a dat block si nu mai poti adauga prieteni? Este din cauza ca ai adaugat prea multi si nu ti-au dat accept, trebuie sa astepti in jur de 7 zile pentru a mai putea trimite cereri sau sa-ti retragi cererile de prietenie de la cei care nu ti-au dat accept.