| AnonimaAndra a întrebat:

Urmează să împlinesc 18 ani la finalul lunii. Aș vrea să îmi fac majoratul, însă în situația actuală nu prea știu mare lucru. Aveți vreo idee? Sunteți în situația mea?
Nici ca și invitați nu prea știu pe cine să chem, prieteni puțini în lista mea.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai sunt în situația ta, Au trecut 56 de ani.
Poți să chemi acei prieteni puțini pe care îi ai, la tine acasă, și după ce beți un pahar de vin sau bere sau cola loca, să vă gândiți ce vreți să faceți împreună în viitorii 56 de ani.

| Reghqen a răspuns:

Ai putea să îl faci în casă la tine, îți înviți prietenii, persoanele cu care ești mai apropiată și aia e, băgați boxa, muzică, un tort acolo frumos și gustos și la 00:00 desfaceți champagne. apoi dansați nu știu.
O să iasă ceva frumușel, până la urmă e ca în fiecare an, doar că ceva mai special happy