| IubesteEa a întrebat:

Buna utilizatori am o intrebare de unde stii ca inca te mai iubeste fostul iubit 1.care sunt semnele? 2.si ce inseamna cand te ignora? la mine ma ignora total inainte vorbea cu mine, doar cand eram eu cu fratiumiu si el atat in rest ma ignora poate e din cauza 3.ca i-am facut ceva? 4.si daca da de ce il doare? ieri la scoala eram toti jos eu cu o prietena niste fete de la a5a si fratimiu cu el, si dupa mine se uita dar nu vorbeste se uita in ochii mei dar nu vorbeste si acum 2 zile i-am dat cu cornul si el imi zambea si dupa a dat si el apoi cu bulgare etc...5.de ce? eu cred ca inca ma mai iubeste se vede asta in ochii lui dar nu inteleg; de ce ar putea sa ma ignore ca inainte vorbea cu mine, 6.auziti ce inseamna cand le da la 2 colege de ale mele sa completeze oracolul lui? si cand a venit sa ma intrebe fratele meu ceva la usa clasei mele cu fostul el imi zambea si nu stiam de ce...va rog ajutorr! dau funda la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile multumesc!

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Daca te ignora te face sa intelegi ca il doare in organu sexual de tine, se pare ca nu te-ai prins

| Dianananahalfpastee a răspuns:

Au...poate nu ar trebui sa ne intrebi pe noi, ci sa cauti pe google happy