| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna utilizatori TPUbig grin am la mine la bloc 4 baieti care ma placstraight face si nu pot scapa de ei vor sa ma pupe vor sa ma imbratisezestraight faceeu nu stiu cum ii fac sa ma placastraight face ca nu fac nimic decat sa le trag palme si sa ii respingstraight face atat imi trag palme peste fund imi este o mare scarba de ei m-a placut si 1 baiat de la a 7 dar a venit tata acum vreau sa imi rezolv problema singura ajutati-ma

4 răspunsuri:
| EuEduard a răspuns:

E pai daca arati bine ce sa faci big grin... Ameninta-i cu ceva ca poate scapi de eiwinking
Please Funda sau vot macar

| Laszlo_5610 a răspuns:

Pai ori le spui ca nu te atrag niciuna dintre ei. sau te combini cu un baiat si o sa te vada cu el si sigur "nu o sa se mai ia de tine".
Bafta! Sper sa te fi ajutatbig grin

| Raluca_9880 a răspuns:

1. Incearca sa ii eviti
2. Injura-i
3. Pune pe cineva sa ii bata
4. Fa exact opusul a ceea ce le place lor
5. Date pe langa alt baiat dandule impresia ca vrei sa fi cu el
6. Fai sa se simta ignorati
Incearca metodele astea o sa mearga macar una
sper ca te-am ajutat! Daca imi mai vin idei o sa iti spun...winking

| mickye a răspuns:

Respinge-i in continuare.Asa am patit si eu...si acum ma lasa in pace, chiar suntem amici... spune-le ca ai iubitbig grin

:X