| Anonimgirl2 a întrebat:

Buna happy va cer ajutorul, am varsta de 16 ani si 5 luni, Precizez:Ca nu sunt mai deloc dezvoltata si nici menstruatia nu a aparut inca, Probabil ca seman cu mama mea.Ideea e ca de cateva zile la sanul stang simt ceva tare sub sfarc si ma cam doare la atingere, sanul drept este la fel ca in totdeauna ( mai spun si ca nu sunt deloc deloc dezvoltati). Credeti ca este vorba despre o afectiune a sanului? Sa o posibila incepere a dezvoltarii lor?

Răspuns Câştigător
| Raizen1996 a răspuns:

Buna ...eu cred ca te dezvolti, sau daca uh nu te simti bine fa o vizita la doctor dar ma rog eu cred ca te dezvolti cea ce e bine si nu trebuie sa iti faci griji

2 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Da... incep ei sa se dezvolte si umflatura acea o sa se formeze sfarcul, sau partea mamara, nu te speria ca nu e nimic grav. Funda

| Anonimgirl2 explică:

Multumesc...