| CrazyPittica a întrebat:

Va cer ajutorul, fetelor.Cam ce cartii pentru adolescente stiti asemanatoare sau la fel de draguta ca Insemnarile unei pustoaice de Rachel Renée Russell? Stiu ca nu e categoria cea mai potrivita dar vreau raspunsuri rapid.

Răspuns Câştigător
| PtcNymphee a răspuns:

Generala :Cei mai naspa ani din viata mea de James Patterson si Chris Tebbetts

| CrazyPittica explică (pentru PtcNymphee):

O sa o caut in librarii si o citesc.Mi se pare interesant.Ai citit-o? Imi poti da cateva detalii?

| PtcNymphee a răspuns (pentru CrazyPittica):

Este vorba despre peripetiile unui baiat. Leonard.Te las pe tine sa descoperi, asa nu mai are farmec, dispare suspansul.happy

3 răspunsuri:
| NeCunoscutul329 a răspuns:

Nu sunt fata insa iti recomand Academia printeselor de Shannon Hale.