| Marrianna a întrebat:

Va cer o parere. Vorbesc pe MSN cu un baiat din Turci. El nu stie deloc limba romana, iar eu stiu putina turca si putina engleza. Ce sa zic, el stie si engleza destul de bine. Cum m-as putea intelege cu el? Mai am vreo sansa sa invat limbile:engleza si turca? Funda:*

1 răspuns:
| EvanescenceOne a răspuns:

Daca vrei sa inveti nu cred ca te opreste nimeni si in legatura cu comunicarea, incearca sa vorbesti cu el in engleza, chiar daca nu stii prea multe mai cauta si tu in dictionar.