| Allexutsa_8314 a întrebat:

Va rog, daca puteti, sa ma ajutati cu o poveste despre un adolescent care a inceput sa consume etnobotanice...cum a inceput, ce i s-a intamplat, cum l-au ajutat ceilalti, cum s-a lasat. va rog sa ma ajutati daca ati intalnit sau ati auzit sau va imaginati thinking Fundita si voturi:*

Răspuns Câştigător
| jockerx_8066 a răspuns:

Scz dar unu de la mine din cls
ii un drogat in toata regula bea fumeaza si ea etno
trage pe nas mai multe
o promis la toti ca se lasa da nimic si asa fac toti pana se intampla ce grav mai bine de cat prosti din aste mai bine bei ceva