| BogdanPunct a întrebat:

Buna!
Va rog dati-mi niste ideei ce pot vorbii cu prietena meastraight face
Nu mai am ideei.laughing
Va rog sa nu spuneti ceva de genul "lucruri in comun", "muzica" etc. Ne cunoastem de mult timp si o cunosc foarte bine.

2 răspunsuri:
| pissy92 a răspuns:

Ai putea vorbi despre iri si moni sau pepe si oana laughing) glumeam. daca zic ca o cunosti de mult timp si chiar foarte bine banuiesc ca aveti ce discuta

| Borgir a răspuns:

In acest caz tu ar trebui sa stii ce ai putea vorbi.Eu as recomanda o vizita la un muzeu cu siguranta ar venii ceva idei noi.