| ymary a întrebat:

Va rog frumos sa imi raspundeti la intrebarea pusa anterior. Puteti d araspunsul aici,sau la intrebare,unde doriti,dar am nevoie de sugestii rapid,pana mainestraight face . Multumesc.
"Buna TPU. Cunosc un baiat foarte dragut si mie imi cam place de el. Nu as vrea sa fim impreuna,vreau doar sa fim amici si sa ne intelegem foarte bine. El insa nu ma baga deloc in seama,parca nici nu as exista...Ce sa fac ca sa ii atrag atentia? Funda pentru cel mai bun raspuns !" >-- aceasta este intrebarea anterioara ...winking

Răspuns Câştigător
| baaang a răspuns:

Cati ani ai, 4? Nu poti intreba toata viata pe altii ca sa gandeasca si sa vorbeasca in locul tau,pur si simplu vorbeste orice, depinde si de el poate e vorbaret sau poate nu, n-ai de unde sa stii, macar ai incercat si daca nu merge asta e, preferi sa stai in tacere si sa regreti ca nu ai incercat? tongue

5 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Pai, afla-i id de mess si vorbeste orice, daca intreaba de ce i-ai luat id spune-i ca pur si simplu te-ai gandit sa il cunosti mai bine. Simplu thinking Succes!

| ymary explică (pentru Lamaitzza):

Am deja ID lui...dar mi-e teama sa vb cu el...si in plus nici nu prea stiu ce sa-i spuncrying.

| Lamaitzza a răspuns (pentru ymary):

Ce zici sa incepi cu un simplu. "Buna"? raised eyebrows

| ymary explică (pentru Lamaitzza):

Ii spun buna ce faci...si in continuaree?

| baaang a răspuns (pentru ymary):

Cati ani ai, 4? Nu poti intreba toata viata pe altii ca sa gandeasca si sa vorbeasca in locul tau,pur si simplu vorbeste orice, depinde si de el poate e vorbaret sau poate nu, n-ai de unde sa stii, macar ai incercat si daca nu merge asta e, preferi sa stai in tacere si sa regreti ca nu ai incercat? tongue

| baaang a răspuns:

Daca iti este teama sa vorbesti cu el, cum altcumva ai vrea sa fiti amici?