| voicuadelina a întrebat:

Va rog sa am ajutati! Am descarcat un joc dupa net si o data cu el am descarcat si " Ask". e ceva care imi apare pe pagina google sus crying. Cand intru in Programes files nu pot sa-l sterg crying. Daca vreau sa intru pe facebook nu pot sa ma deconectez, nu pot iesi din poze, nu pot merge pe pagina mea. x-( ma enerveaza x-(. Imi puteti spune va rog cum il pot sterge? Cel mai explicit raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| 3mY20002121 a răspuns:

Buna.La el ai o icoana de unistall? daca ai dai pe ea sa il dezinstaleze. daca nu ai deschide pagina de google si dai click drepta pe bara aceea si acolo ai optiuni.una intre acele optiuni iti strge bara. Sper sa intelegi gea din ce ti-am explicat