| Cristina_Criss_1993_iAHA a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati..am uitat modelul de deblocare la tableta.dar stiu codul pin ..cum fac să aflu modelul? Sau sa scot acest model va rog mult ajutati-ma

1 răspuns:
| Moon1997 a răspuns:

Daca stii codul oin trebuie sa ai undeva jos ceva sa apesi pe el sau sa glisezi si sa ti se ceara codul pin... odata bagat intrii la setari iar si il dezactivezi sau il schimbi..in caz ca nu te descurci asa poti sa dai restart la tableta folosind butonul de blocare si cele 2 volume odata sau butonul acasa si volumele succes