| LoveAndPace a întrebat:

Buna,va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi. am baut 2 cafele tari si acum ma simt foarte agitata! cu ce as putea sa mai reduc din agitatie?! Funda care are solutii bune!

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Bea o cana de lapte sau du te si fa-ti un dus asa te vei mai relaxa si vei scapa din agitatie. sau asculta o muzica buna.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu poti face prea multe, insa poti incerca sa bei cat mai multa apa si sa-ti gasesti o ocupatie care sa necesite concentrare si care sa nu te agite si mai rau. O sa iti revii in maxim 3 ore.

| Logout a răspuns:

Cu lapte si ceaiuri calde. Spor la baut!

| thefighter1 a răspuns:

Alearga