| Roxy111 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe minehappyAm acasa un aparat foto ACEL, aseara mi am facut cateva poze am scos cardul l am bagat in cititor de carduri mi am bagat pozele in pc apoi ca fraiera l am reformatat...azi am vrut sa fac o poza si am observat ca nu se vede nimic, ecranul e negru... daca fac poza iese poza neagra. c sa fac? e sticat? help me. aparatul e al unei prsad

1 răspuns:
| superDezastrul a răspuns:

Incearca sal pui in cititoru de carduri inapoi pune cateva poze pe el. apoi reformateazal din nou. apoi pune-l in aparat.si daca tot la fel face intra putin la setari.sau nu cumva ai uitat acoperit obiectivul aparatului?