| oana_1897 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine...incerc sa lucrez un referat in microsoft office word insa am nevoie sa schimb pagina pe lung ca sa fac un tabel mare si nu stiu de unde. Sper ca m-ati inteles ce vreau. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Dai la initializare pagina sau la setari pagina si dai pe tip portrethappyhappywinkingwinking
take carepeace sign

4 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Cica raspuns anonimlaughing LOL e raspunsu' meu

| Tso a răspuns:

Fisier -> Initializare pagina -> Si ai orientare. ( de tip portret sau de tip peisaj.) pentru ce iti trebuie tie - selectezi de tip peisaj.

| alexzender a răspuns:

Sus in dreapte ai undeva talble sau tabel depinde de limba. dai acolo apoi dai inserare /insert apoi dai iar tabel. selectezi numarul de coloane si numarul de randuri apoi dai ok

| andreeutza_8900 a răspuns:

Dai la initializare pagina sau la setari pagina si dai pe tip portret