| Lolo101 a întrebat:

Va rog sa ma scuzati din cauza ca am postat la aceasta categorie, dar este cea mai accesata.Deci,uitati care este problema mea:Imi place de un baiat din clasa,dar el nu ma place. Mi-e prea frica sa ii spun ce simt dar el oricum e intr-o relatie cu prietena mea,deci, nu cred ca ma iubeste si el.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Intreaba-l daca vreti sa fiti prieteni, daca ti-e rusine sa-i spui ca-l placi, nu-i spune happy ce daca mai are o prietena? nu-i nicio problm. big grin in curand o sa fie si prieten cu tine.
succes!
fundita?

3 răspunsuri:
| Miiiiiiiih a răspuns:

Ai spus că nu-i place de tiine. Sunt N băieți în lume pe care-i simăatizăm. Atâta timp cât este cu prietena ta de ce să le strici relația. Adică îi înrăiești pe amân și nu câștigi decât bătaie de jos și pierzi o prietenă numai ca să auzi din gura acelui băiat că nu te place? Scuze dacă fusăi mai dură. Baftă :*

| i86e2 a răspuns:

Va trebui sa ti-o tii in pantaloni, nu prea ai ce sa faci.

| eucopila a răspuns:

Poi...eu zi sa vorbesti cu el si sa-i spui ca iti place de un baiat si sa ceri sfaturi de la el si-o in felul asta vei afla daca te plae cai va fi gelos. Funda daca ti-am fost de ajutor