| anonsiam a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti la o intrebare: cum fac inimioare de genu acesta (♥♥♥♥)? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Caracterul respectiv (inimioara) il obtii tinand apasata tasta Alt si apoi apesi tasta 3 de la tastatura numerica (in dreapta), dupa care iei degetele de pe taste. Cu Alt+tastele numerice poti obtine diverse caractere, uite exemple: ♥☻☺♠♣♦○◘•

1 răspuns:
| Itstimetosayhello a răspuns:

pai pui un < si apoi un 3...doar ca trebuie sa fie unul langa altul!tongue
asa: