| andrada a întrebat:

Buna
va uitati la "iubiri secrete"? Care e personajul vostru preferat? Argumentati happy

Răspuns Câştigător
| Georgy_7404 a răspuns:

Da ma uit si am mai multe pers preferate 1)radu- as vrea sa am un iubit ca el(nu sa ma insele) sa fie jovial si mereu in centrul atentiei ca el si bineinteles Delia pentru ca face ce face si mereu castiga ceea ce vrea prin mult efort si arma seductiei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am vazut toate episoadele(incepand de la al 3)personajul meu preferat e radu.De ce? ptr.ca tot timpu' face "prostii".

| Madara_7391 a răspuns:

Capone si Madalin.Pentru ca ei fac toata actiunea in seriaCaterinca lui Radu nu ma bunedispune mereu.