| anonim_4396 a întrebat:

vara aceasta vreau sa ma duc in Turcia.
Voi unde ati fost in ce statiune?
Cum a fost?
La ce hotel v-ati cazat?

Detaliati-mi va rog eu frumos. dau funditakisskiss

Multumesc anticipatkisskiss

6 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna.Si eu ma duc anul acesta in Turcia in Antalya mai exact.Sincer anii trecuti n-am fost. Dar au fost rudele mele si a fost minunat.
Te rog baga id-u asta in lista the_best_girl1808 sa mai vorbim si sa-ti dau informatii daca vrei.
Te pup:*

| Anileda a răspuns:

Am fost vara trecuta in Antalya la hotel Titanic http://www.bravatour.ro/wp-content/uploads/2007/07/titanic.jpg e splendid.

| Ari a răspuns:

Am fost in 2008 in Antalya, Lara la Miracle Hotel Deluxe.
E raiul pe pamant fara exagerari.
Totul e minunat.
Toti angajatii se poarta regeste cu tine, camera este superba si ea, lenjeria de pat, prosoapele, gelurile de dus, sapunurile si crema de corp schimbandu-se in fiecare zi.
Nu o sa regretati ca ati ales Turcia pentru a va petrece vara.
Sa ai distractie placuta si sa imi spui impresiile dupa ce vii:*

| Mary Marry a răspuns:

Intre timp am Mai fost o data si am stat la The Fame Residence, tot in Lara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In antalya la fotel venetia palace ceva de genu